Sett 2017 - Nina Smeby
På Settdagene i år møter du blant annet Nina Smeby fra Conexus. Nina er fagekspert på bruk av data i skoler og skoleutvikling. Hun har til nå holdt rundt 400 workshops knyttet til bruk av data i norske kommuner og skoler, og er stadig på reise rundt i Norge for å holde flere. Mange av dere kjenner henne kanskje fra skoleutviklingsarbeidet hun gjør. Nina gleder seg til å stå på Conexus sin stand (A29) og dere er velkommen til å komme innom for en hyggelig prat.
Hva kan brukerne spørre deg om? Jeg kan svare på spørsmål om bruk av data i skoler og utviklingsarbeid. Skoleutvikling er det jeg brenner for, så kom gjerne innom standen for en prat om hvordan data kan brukes til utvikling i skolen.
Utdanning: lærerutdanning, psykologi og master i ledelse.
Hva gleder du deg mest til med Sett? Jeg gleder meg til å treffe andre som også brenner for skole og skoleutvikling. Det blir moro å se mange kjente fjes, og også møte på mange nye mennesker.